Tanıtım Filmi

TANITIM FİLMİ ÖRNEĞİ

TANITIM FİLMİ

Netnet Ajans firmanızı, ürünlerinizi, üretim tesislerinizi ve daha pek çok fark yaratan detaylarınızı potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınıza en çekici ve en kalite şekilde sunmak için profesyonel tanıtım filmlerinizi hazırlamaktadır. Günümüzün medya çağında broşürler, web sayfaları, yazılar ve benzeri diğer hiç bir iletişim yolu videolar kadar etkili değiller. Sayfalarca metin arasında açıklamakta zorlanacağınız, okunma olasılığı güç mesajlar yerine birbirinden çekici video sunumları hazırlayarak hem etkili hem de prestijli tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım Filmi Nedir?
Kurumsal tanıtım filmi ya da kurumsal film gibi ürünleri, “Tanıtım Filmi” adıyla ifade ediyoruz. Tanıtım filmleri, bir firmayı tüm genel hatlarıyla nihai tüketici ya da iş ortaklarına kısa sürede tanıtan, nitelikleri, teknolojileri, tarihi ve yapı taşları gibi detaylara tercihe göre yer veren ve tercihen kısa süreli filmlerdir.
Öte yandan tanıtım filmi ya da kurumsal filmler sadece firma tanıtımları için kullanılmamaktadır. Ürün tanıtımı ya da hizmet tanıtımı gibi filmler var olan ya da pazara yeni giren ürün ve hizmetlerinizi, iş ortaklarınız ve müşterilerinize tanıtmak ya da kullanımı, faydaları gibi detaylara yer vermek ya da telemarketing gibi doğrudan satışa ve siparişe yönelik olarak hazırlanabilir.
Tanıtım filmlerinize internet web sitenizde yer verebilir, fuar standlarınızda ziyaretçilerinizin seyrine sunabilir, DVD – VCD ya da interaktif CD gibi medyalarla potansiyel müşteri ve iş ortaklarınıza dağıtabilirsiniz.

Tanıtım filmi hizmetlerimiz;

Dilediğiniz dilde tanıtım filmi seslendirme

Dilediğiniz dilde tanıtım filmi altyazı döşeme

3D ya da 2D animasyonlar ile firma ve ürün detaylarınıza yer vermek

Intro, jenerik, logo animasyonu gibi animasyon / grafik çalışmaları

 

Anıttepe Mahallesi Turgut Reis Caddesi 41/4 Tandoğan/Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 475 27 27
GSM : 0532 160 20 60
E-posta : info@netnet.com.tr
Biz Sizi Arayalım
Teklif  Formu