Ürün Modelleme

ÜRÜN MODELLEME

 Netnet Ajans olarak her türlü ürününüzü modelleyerek reklam ve katalog sunumları için hazır hale getiriyoruz.  Bu sayede ürünleriniz tasarım aşamasındayken bile müdahale ederek revizeler yapabiliyorsunuz.

 Teknolojiyi geliştirirken bir yandan da en faydalı şekilde kullanan alanlardan bir tanesi şüphesiz endüstriyel üretim ve tasarımın yapıldığı alanlardır.Tıbbi ürünlerden tarım makinelerine havacılık, otomotiv gibi üretimin olduğu tüm alanlarda, üretim başlamadan önce, üretim aşamasında yada sonrasında, 3 boyutlu modelleme ve 3 boyutlu animasyon görselleri oldukça yoğun kullanılmaktadır.

Üretim öncesinde tasarımın belirlenmesi, üretim aşamasında eksikliklerin giderilmesi, üretimsonrasında satış ve pazarlama gibi dönemlerin genelinde 3 boyutlu görseller bütçe ve zaman açısından projenize çok fazla katkı sağlamaktadır.

 Ürün modelleme; 3D modelleme sektöründe giderek payı büyüyen bir daldır. 
Endüstriyel alandaki gelişmelerle birlikte yeni tasarım anlayışları doğmuş ve bu yeni tasarımların piyasada nasıl bir izlenim bırakacağı her zaman merak konusu olmuştur. Günümüzde endüstrinin devi olarak nitelendirilen firmalar bile, yeni çıkaracakları ürünlerin tanıtımını 3d model üzerinden yaparak hem üretim maliyetlerini düşürmüş hemde birçok seçenek içerisinden en uygun olanını seçme şansı bulmuştur.

 Ayrıca 3D modellemenin animasyon özelliği sayesinde, yüksek kalitede reklam filmleri bile çok düşük maliyetlerle hayata geçirilebilmektedir.

 

Anıttepe Mahallesi Turgut Reis Caddesi 41/4 Tandoğan/Çankaya/Ankara
Telefon : 0312 475 27 27
GSM : 0532 160 20 60
E-posta : info@netnet.com.tr
Biz Sizi Arayalım
Teklif  Formu